Specjalista ds. Usług

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem
usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz
innych mediów.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:
  • Kontakt ze spółdzielniami mieszkaniowymi i administratorami wspólnot mieszkaniowych
  • Weryfikacja protokołów montażowych i serwisowych
  • Analiza prawidłowości odczytów radiowych oraz wykonanych serwisów urządzeń pomiarowych Techem
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczeń mediów, ocena poprawności i kompletności
  • Kontrola wiarygodności wykonanego rozliczenia za pomocą narzędzi systemowych
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa biura
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  • Dobrej znajomości środowiska Windows, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL
  • Dokładności i skrupulatności, umiejętności analizowania
  • Szybkości uczenia się
  • Zorientowania na pracę w zespole oraz doskonałej organizacji pracy własnej
Kandydatom oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Ciekawe i pełne wyzwań zadanie
  • Szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy