Sekretarka medyczna

Ogłoszenie numer: 3959553, z dnia 2020-11-18

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach  dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach  na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Olkusz

Opis stanowiska

  • rozliczanie pracy personelu medycznego świadczącego usługi w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej
  • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu
  • weryfikacja dokumentacji medycznej pod kątem wymogów narzuconych przez Narodowy Fundusz Zdrowia
  • weryfikacja kwalifikacji personelu pod kątem wymogów formalnych

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie medyczne (pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy sekretarki medycznej
  • znajomość programu mMedica

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia