Referent ds. gospodarki sprzętem medycznym

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Referent ds. gospodarki sprzętem medycznym
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/20/1739
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad drobnymi pracami remontowymi, sprzętem medycznym, transport sprzętu do naprawy, ewidencja sprzętu medycznego, przeglądy i inwentaryzacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechatronik, elektronik itp.

Miejsce pracy:

Siedlce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Najnowsze oferty

dolnośląskie / Wrocław

About the project You will be responsible for preparing timely and regular reporting of the funded projects. The daily duties also include ongoing monitoring and internal control of projects, collecting and archiving project documentation and supporing during external...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Pracodawca: Medicover sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie Koordynatorów/Kierowników Centrów Stomatologicznych w realizacji zadań, w tym przygotowanie raportów/ danych i nadzór nad terminowością ich dostarczania Bieżącą współpracę z Kierownikiem Regionalnym...

Aktywny od: dzisiaj

Referent ds. organizacji i planowania zajęć

Pracodawca: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

Naszym pracownikom oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności, ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych, możliwość skorzystania z dodatkowych...