Asystent / Asystentka działu personalnego

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób.

Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1/2020/ADP

Opis stanowiska:
  • Wsparcie działu personalnego w zakresie realizacji codziennych zadań,
  • Pomoc przy zatrudnianiu pracowników,
  • Prace administracyjno-archiwizacyjne.
Wymagania:
  • Student/ka studiów dziennych lub zaocznych,
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu w godzinach porannych,
  • Zainteresowanie tematyką HR,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • Zmysł organizacyjny,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dostęp do pakietu benefitów (m. in. karta Multisport Plus, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego).
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)