Asystentka / Asystent działu Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

Ogłoszenie numer: 3956079, z dnia 2020-11-24

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • pomoc w realizowaniu obowiązków doradców sprzedaży leasingu i ubezpieczeń
  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy
  • współudział w rozwoju działu oraz osiąganiu założonych wyników
  • obsługa rozliczeń z dostawcami
  • przygotowywanie kalkulacji leasingu oraz ubezpieczeń
  • współprace z innymi działami w firmie
  • koordynowanie polis ubezpieczeniowych floty firmowej
  • współprace z kontrahentami i reprezentacje spółki na zewnątrz
  • dbałość o wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych

Wymagania

  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju osobistego
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • wykształcenie licencjackie lub wyższe
  • nastawienie na realizację celów
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosfera i wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • możliwość rozwoju  zawodowego w strukturach Auto Fus Group