Specjalista ds. Rozliczeń i Wysyłki

Miejsce pracy: Mirków

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Do Twoich zadań będzie należało:
  • wydawanie kierowcom dokumentów sprzedażowych oraz ich rozliczanie
  • wystawianie faktur i korekt
  • rozliczanie utargów dziennych
  • wyjaśnianie różnic kasjerskich
  • poprawne rozliczanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych
  • terminowe rozliczanie reklamacji
  • prowadzenie ewidencji sald opakowań
  • kontakt z klientami w sprawach związanych z rozliczeniami i reklamacjami
Nasze oczekiwania:
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
  • znajomość MS Office co najmniej na poziomie średnim, w szczególności Excel
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem przez telefon
Mamy Ci do zaoferowania:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dodatek  żywieniowy)
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • bezpłatny transport do Centrum Dystrybucji z centrum Wrocławia
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 29 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makrokariera.pl

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno-Biurowy z językiem rosyjskim

Pracodawca: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Krosno

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację bieżących zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem placówek Merkury Market w Polsce oraz Słowacji.Wymagania: Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym (mile...

Specjalista ds. administracji (K/M)

Pracodawca: GEODIS Poland Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

  Opis stanowiska: Praca w Dziale Administracji, wspierającym Oddział Spedycji Międzynarodowej Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji spedycyjnej Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Weryfikacja, ewidencjonowanie i zatwierdzanie faktur...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Exorigo-Upos sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Wybrana osoba  będzie odpowiedzialna za: Tworzenie i przepływ dokumentacji;  Ewidencję i prowadzenie korespondencji firmowej;  Odbieranie telefonów;  Przyjmowanie i obsługę gości;  Archiwizację dokumentacji, wprowadzanie/skanowanie dokumentów do systemów; ...