Asystent Project Managera

BPO International oferuje usługi outsourcingowe najwyższej jakości, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Główne obszary usług, w których specjalizuje się BPO International to marketing, obsługa klienta, obsługa administracyjna, usługi IT, HR i payroll.

Brandnova jest nazwą zespołu, zorganizowanego przez BPO International, który tworzy wielu niezależnych specjalistów i ekspertów z różnych firm. Realizujemy działania w ramach outsourcingu z zakresu szeroko rozumianego marketingu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały:
  • Przygotowanie harmonogramu działań reklamowych i nadzór nad jego terminowa realizacją,
  • Wsparcie Project Managera w bieżących zadaniach i prowadzonych projektach,
  • Analizę i optymalizację działań reklamowych,
  • Współpracę z innymi obszarami marketingu,
  • Uzupełnienie bazy wiedzy.
Sprawdzisz się u nas jeśli:
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w marketingu,
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać z nich trafne wnioski,
  • Cechuje Cię samodzielność i dokładność,
  • Będziesz nam mówić o swoich pomysłach. Cenimy proaktywność i innowacyjność.
  • Masz duże pokłady entuzjazmu i nie przeszkadzają Ci powtarzalne obowiązki.
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie w ramach B2B lub zleceia
  • Solidna dawka praktycznej wiedzy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna
  • Dni wolne w postaci bonusu
  • Relacja oparta na zaufaniu
  • Swobodny dresscode
  • Biuro przy Marszałkowskiej
  • Taras z super widokiem
  • Strefa chillout
  • Zniżka pracownicza w kantynie
  • Integracje
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
Jak wygląda proces rekrutacyjny
  • Twoja aplikacja
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Zadanie rekrutacyjne
  • Spotkanie rekrutacyjne z managerem i HR
  • Ustalenie warunków współpracy
  • Początek przygody