Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
Miejsce pracy: Słonowice
Numer: StPr/20/0300
OBOWIĄZKI:

Praca biurowa polegająca na obsłudze sekretariatu i obiegu dokumentów księgowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Dobra organizacja pracy, predyspozycje interpersonalne

Miejsce pracy:

Słonowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej