Asystent ds. Administracji

SPIE Building Solutions zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technicznych: obsługa nieruchomości komercyjnych oraz projekty realizacji instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Zatrudniamy ponad 600 pracowników. Codzienna praca naszych zespołów w budynkach to prowadzenie przeglądów, inspekcji, konserwacji, napraw, modernizacji oraz uruchamiania nowych instalacji i urządzeń zapewniających właściwe funkcjonowanie nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • rejestracja faktur;
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • prowadzenie systemu rejestracji listów i przesyłek;
  • współpraca z firmami kurierskimi;
  • rejestrowanie gości, obsługa centrali telefonicznej;
  • współpraca przy obsłudze gości, organizacji zakupów, rezerwacja i przygotowanie sal konferencyjnych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze oczekiwania:
  • min. wykształcenie średnie;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych;
  • cechy takie jak: wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne, odpowiedzialność i zaangażowanie, komunikatywność;
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • możliwości rozwoju;
  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • premie za polecenia pracownicze;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.
Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SPIE Building Solutions Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.