Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Głuchołazy
Numer: StPr/20/1554
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur,obsługa sekretariatu, współpraca z magazynem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, samodzielność, sumienność, dyspozycyjność, minimum średnie wykształcenie.

Miejsce pracy:

Głuchołazy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy specjalista ds. windykacji szkód

Pracodawca: Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wprowadzanie i aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemach, realizowanie wyznaczanych celów i wsparcie działu blacharsko-lakierniczego, regularne monitorowanie ustalonych płatności, przygotowanie...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: Schindler Polska Spółka z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy recepcji nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich obsługa centrali telefonicznej przyjmowanie gości firmy wspieranie innych działów firmy w...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Trzebnica

proste prace biurowe, doswiadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczeWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak