Archiwista k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/11251
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Archiwista (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Archiwista

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (historia, specjalność: archiwistyka) lub ukończone inne studia wyższe II stopnia oraz ukończony kurs kancelaryjno - archiwalny I stopnia oraz potwierdzone, że osoba osobiście uporządkowała co najmniej 15 m.b. kat. A lub kat. B w okresie ostatnich trzech lat. Lub co najmniej ukończone studia wyższe I stopnia na kierunku historia o specjalności archiwistyka lub ukończenie szkoły średnią/policealnej ze specjalnością archiwistyka lub ukończenie innych niż ww. studiów co najmniej I stopnia oraz ukończony co najmniej kurs kancelaryjno - archiwalny I stopnia oraz potwierdzenie, że osoba osobiście uporządkowała co najmniej 15 m.b. kat. A lub kat. B w okresie ostatnich trzech lat, 1 rok doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy