People Services Senior Specialist [rekrutacja online]

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Home office

Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w środowisku Shared Service, w szczególności w obszarze procesów contact / dialog centre,
  • Masz doświadczenie w tworzeniu i usprawnianiu technologii dla procesów HC.
  • Umiesz współpracować oraz budować pozytywne relacje biznesowe z wewnętrznymi / zewnętrznymi klientami w międzynarodowym środowisku,
  • Masz doświadczenie w koordynowaniu, monitorowaniu oraz planowaniu pracy zespołu
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji procesowej oraz narzędzi niezbędnych przy organizacji nowego projektu,
  • Potrafisz rzetelnie i dokładnie wykonywać powierzone zadania,
  • Masz doświadczenie w budowaniu struktur biznesowych oraz ich efektywnym wykorzystaniu w organizacji,
  • Doskonałe potrafisz się komunikować, jesteś gotowy do nauki oraz współpracy zespołowej,
  • Masz wykształcenie wyższe (licencjat / magister),
  • Znasz holenderskie przepisy i regulacje odnośnie prawa pracy / zatrudnienia,
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (min. C1),
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem niderlandzkim (min. B2).
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w zwinnym zarządzaniu operacyjnym oraz usprawnieniami procesowymi (zgodnie z podejściem Agile),
  • Doświadczenie w pracy z systemami: Workday, ServiceNow.
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem oraz dbałość o wysoką jakość pracy,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania bieżących problemów,
  • Chęć uczestniczenia w tworzeniu globalnego centrum usług wspólnych w ramach ING Tech.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków

60%- Obsługa zapytań od pracowników i managerów
10%- Aktualizacja dostępnych baz wiedzy
10%- Zarządzanie i obsługa incydentami
10%- Trening nowych pracowników
10%- Aktywny udział w usprawnianiu procesów oraz usług świadczonych dla klienta
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.