Referent do spraw budownictwa i inwestycji

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Zalesie
Numer: StPr/20/1700
OBOWIĄZKI:
ustalanie warunków zabudowy i lokalizacji celu publicznego, przygotowywanie decyzji o ustalaniu warunków zabudowy i zagospodarowania terenu oraz lokalizacji celu publicznego, wydawanie zaświadczeń dot. zgodności przeznaczenia nieruchomości z zapisami studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, prowadzenie spraw związanych z oddziaływaniem przedsiewzięć inwestycyjnych na środowisko(godziny pracy 7.30-15.30)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

kierunek/specjalność: budownictwo, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, bardzo dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Zalesie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej