Specjalista ds. raportowania

Jesteśmy częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, oraz jednego ze światowych liderów w logistyce, handlu i usługach związanych z cyklem życia urządzeń. INGRAM MICRO świadczy usługi dla największych światowych gigantów. Zapewnia swoim partnerom biznesowym wsparcie technologiczne, aby mogły bardziej efektywnie i skutecznie działać na rynkach, którym służą.

Miejsce pracy: Pietrzykowice
Zadania:
  • Uzupełnianie raportów,
  • Przygotowanie raportów tygodniowych, miesięcznych, rocznych dla klienta
  • Uzgadnianie i nanoszenie zmian w instrukcjach stanowiskowych
  • Współpraca z działem zakupów części zamiennych
  • Współpraca z inżynierami odpowiedzialnymi za dany produkt
  • Wprowadzanie usprawnień w dziale serwisu
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra obsługa komputera (Windows, Office- w szczególności Excel i Power Point)
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Karty podarunkowe na święta
  • Dopłata do karty Multisport
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Atrakcyjna oferta opieki medycznej