Asystent Kierownika Projektu - Nadzory Inwestorskie i Konsulting Inżynierski

Ogłoszenie numer: 3926205, z dnia 2020-11-24

Jesteśmy firmą, która godnie i skutecznie rozwija, i promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych.
Z powodzeniem realizujemy je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo. Nasze realizacje kształtują życiową przestrzeń człowieka i ułatwiają codzienne funkcjonowanie milionom ludzi. Zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest budowanie zrównoważonego świata przyszłości – z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie zespołu,
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji i dokumentacji związanej z projektem,
  • Wsparcie przy optymalizacji i weryfikacji harmonogramu i budżetu projektu,
  • Udział w opracowywaniu ofert przetargowych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zapisów umowy z klientami i podwykonawcami,
  • Uczestnictwo w naradach, spotkaniach projektowych,
  • Poszukiwanie podwykonawców.

Wymagania

  • Chęci do pracy i podejmowania wyzwań,
  • Wykształcenie wyższe, ewentualnie w trakcie studiów,
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy przy zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Pomysłowość i kreatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Systematyczność i dokładność.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Umowę o pracę,
  • Otwartą drogę rozwoju  w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe,
  • Możliwość nauki języka angielskiego,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed,
  • Dostęp do usług sportowych w ramach karty FitProfit,
  • Pracownicze plany kapitałowe,
  • Ubezpieczenie grupowe.