Asystentka / Asystent Biura ds. Relacji z Klientami

Farm Frites Poland S.A.
to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 roku.
Jesteśmy producentem mrożonych frytek, płatków i placków ziemniaczanych
dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Asystentka / Asystent
Biura ds. Relacji z Klientami
Miejsce pracy: Lębork

Nasze wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • pogodne usposobienie i wysoka kultura osobista
Twoje zadania
  • bieżąca obsługa działu
  • redagowanie oraz tłumaczenie korespondencji służbowej
  • organizowanie i bezpośrednia obsługa spotkań i konferencji
  • wsparcie w realizacji projektów związanych z obsługą klientów
  • sporządzanie raportów
  • współpraca przy edycji oficjalnych publikacji - raportów, prezentacji, biuletynów informacyjnych
  • nadzór nad dokumentacją działu
  • nadzór i aktualizacja matrycy komunikacyjnej z klientami
Dla Ciebie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.