Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Garwolin
Numer: StPr/20/0547
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Miejsce pracy:

Garwolin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Referent ds. księgowości

Pracodawca: Litex Service Sp. z o.o

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Wymagania: wykształcenie ekonomiczne (kierunek rachunkowość), znajomość zagadnień księgowych – księgi rachunkowe, obsługa Microsoft Office (Excel), doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem. Zakres obowiązków: dekretacja faktur kosztowych i...

Pracownik Biurowy

Pracodawca: DIKO Polska Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Krępice

Zadania: prace administracyjno-biurowe obsługa centrali telefonicznej, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa firmowej skrzynki e-mail, przyjmowanie gości, organizacja oraz obsługa spotkań, wsparcie administracyjne obsługi samochodów firmowych...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Wurth Polska Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - Ursus

Twoje zadania: Profesjonalna obsługa recepcyjna gości i klientów firmy Dbałość o prawidłowy przepływ informacji Obsługa centrali telefonicznej Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, kurier) Zapewnienie poufności i sprawnego obiegu...