Administrator centrum wideo do obsługi programów bezpieczeństwa

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Miejsce pracy: Śrem
Numer: StPr/20/0369
OBOWIĄZKI:
- obsługa komputera, skrzynki pocztowej, obserwacja kamer przemysłowych,- praca w systemie III zmianowym w godz.: 8-16, 16-22, 22-8- umowa zlecenie- okres próbnu trwa 3 miesiące
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Śrem

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 856 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie