Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Rydułtowy
Numer: StPr/20/1048
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzeń biurowcych,- tworzenie grafików pracowniczych,- koordynacja pracy.Praca głównie w terenie od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: Obsługa programu EXCEL

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją, samodzielność w podejmowaniu decyzji

Miejsce pracy:

Rydułtowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim