Recepcjonistka

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/9785
OBOWIĄZKI:

prowadzenie recepcji w ośrodku szkoleniowym, obsługa kasy fiskalnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, roczne doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: prowadzenie recepcji w ośrodku szkoleniowym, obsługa kasy fiskalnej. Kontakt tel: 608 608 197, email: azdunek@etoh.edu.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy