Płatny staż w dziale Master Data (Administracji Danymi Podstawowymi)

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy; Częstochowa

Obowiązki:

  • Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;
  • Procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;
  • Wsparcie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);
  • Analiza i poprawa jakości danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, znajomość  innego języka będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system hybrydowy 50%/50%);
  • Rozwój zawodowy;
  • Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych managerów
  • i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
  • Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, opcja zrealizowania zakupów
  • w wybranych sklepach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Dobrą atmosferę pracy.