Specjalista z j. niemieckim w Dziale Zobowiązań w Europejskim Centrum Usług Wspólnych

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Miejsce pracy; Częstochowa

Dołącz do zespołu ZF European Shared Services Center, które mieści się w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich jednostek organizacji jeśli:

  • Lubisz komunikować się w językach niemieckim lub angielskim;
  • Cenisz sobie kontakt z ludźmi;
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności analityczne;
  • Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku;
  • Chcesz pracować w dobrej atmosferze.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Profesjonalne przeszkolenie i wsparcie doświadczonej kadry w okresie wdrożenia w nowe obowiązki;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT: możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi;
  • Możliwość pracy z wykorzystaniem nowych technologii;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...

Staż - młodszy referent

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

Pon-Czw 7.30-15.30, Pt 7.30-14.00Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: Biegła obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (MS Office), umiejętność pracy z klientem oraz w zespole, umiejętność właściwej...

Asystentka / Asystent Agencji Celnej

Pracodawca: ROHLIG SUUS Logistics SA

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Obowiązki: Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów, Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie, Kontakt ze służbami celnymi i Sanepidem, Zakładanie zleceń na usługi celne, Uczestnictwo w rewizji celnej,...