Asystent w Dziale Handlowym [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Asystent w Dziale Handlowym [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław

Do Działu Handlowego poszukujemy osoby, która chce się rozwijać pod skrzydłami najlepszych Kupców, wspierać ich codzienną pracę i realnie przyczyniać się do wnoszenia wartości do firmy.

Obowiązki:
  • Administrowanie danymi w systemach organizacji (karty produktów i dostawców)
  • Asystowanie Kupcom przy współpracy z Producentami (rozliczenia, umowy, praca z danymi)
  • Komunikacja z aptekami
  • Publikowanie danych na wewnętrznej platformie organizacji
Wymagania:
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy z danymi
  • Znajomość programu MS Excel
  • Komunikatywność
Czekają na Ciebie:
  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego