Asystent / Asystentka ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 3903123, z dnia 2020-11-19

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmy,
  • wprowadzanie danych do systemów księgowych,
  • dekretacja i księgowanie faktur krajowych,
  • rozliczanie stanów gotówki w lokalach,
  • bieżące wsparcie działu księgowości.

Wymagania

  • otwartość i chęć nauki nowych umiejętności,
  • dobre zdolności organizacyjne,
  • znajomość aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel),
  • mile widziani studenci, absolwenci kierunków: finanse i rachunkowość, ekonomia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie: 3.200zł brutto,
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem,
  • ciekawa praca,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, zniżka na pizzę).