Asystent / Asystentka z językiem francuskim

Ogłoszenie numer: 3894558, z dnia 2020-11-17

Jesteśmy firmą zajmująca się montażem-demontażem regałów magazynowych. Pracujemy w Polsce i we Francji. Nasza siedziba mieści się w Lubartowie. Poszukujemy osoby na stanowisko asystent/ka, pracownik biurowy ze znajomością j. francuskiego.

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • kontrola bieżących zamówień klientów, sporządzanie zleceń
  • przygotowywanie pism, maili oraz dokumentów firmy
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • wsparcie pracowników w codziennych zadaniach

Wymagania

  • doskonała znajomość j. francuskiego
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • praktyczna znajomość Ms Office

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30