Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Mosina
Numer: StPr/20/4076
OBOWIĄZKI:
porządkowanie i sprawdzanie dokumentów, wprowadzanie danych do systemu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się programem MsExcel, obsługa skanera, znajomość słownictwa związanego z finansami w języku angielskim, mile widziana umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Miejsce pracy:

Mosina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu