Pracownik biurowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik biurowy(staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1234
OBOWIĄZKI:

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera - WORD , EXCEL [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Starszy referent

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Kłodzko

Sporządzanie protokołów, potwierdzających wykonanie usług systemem zleconym, sporządzanie wykazu godzin, wykonywanie analiz zapotrzebowańWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Aktywny od: dzisiaj

Staż - asystentka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

pon. - pt. 9-17Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: znajomość MS Office i drukarki, komunikatywność, otwartość, chęć do nauki zaangażowanie, predyspozycje zdrowotne do pracy przy komnputerze

Aktywny od: dzisiaj

Staż - pracownik obsługi biurowej

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

od poniedziałku do piątku od 7.30 - 15.30Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: podstawowa znajomość nazewnictwa urządzeń biurowych; prawidłowe predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne