Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Jeleńska Huta
Numer: StPr/20/1967
OBOWIĄZKI:

Obsługa sekretariatu firmy w szczególności: wprowadzanie pism przychodzących do elektronicznego obiegu dokumentów, wysyłanie korespondencji firmowej, organizacja oraz obsługa spotkań w firmie, przyjmowanie gości, wsparcie zarządu w codziennej pracy, obsługa centrali telefonicznej, opieka nad pomieszczeniami ogólnodostępnymi, np. sala konferencyjna, pomoc w dokumentacji działu handlowego, uzupełnianie ofert w systemie, pomoc w organizacji delegacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane roczne doświadczenie w pracy biurowej, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejętnośc organizacji pracy, sumienność, punktualność, pracowitość, znajomośc pakietu Microsoft Office, umiejętnośc obsługi urządzeń biurowych, brak przeciwwskazań zdrowotnych do objęcia stanowiska.

Miejsce pracy:

Jeleńska Huta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie