Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Fakturzystka
Miejsce pracy: Radymno
Numer: StPr/20.1376
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie rejestru kontrahentów, wystawianie faktur sprzedaży, wystawianie faktur korygujących, sporządzanie rejestrów sprzedaży, weryfikowanie i akceptacja faktu, stosowanie przepisów księgowych oraz podatkowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Radymno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Asystentka / Asystent Grafika DTP

Pracodawca: P.B.A. Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Lesznowola (Piaseczno)

Opis Stanowiska: Przygotowanie materiałów do druku Składanie etykiet Od kandydatów oczekujemy: Wysokiego poczucia estetyki, kreatywności, dbałości o szczegóły Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku Prawo jazdy Kat. B

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Ciechanów

obsługa sekretariatu, onsługa centrali telefonicznej, prowadzenie dokumentacji, obsługa korespondencji, przygotowywanie pism urzędowych, obsługa urządzeń biurowych, inne zlecone prace z zakresu administracjiWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy - Stażysta

Pracodawca: Dino Polska S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Krotoszyn

Mamy dla Ciebie ofertę w DINO Polska S.A. w ramach, której zapewniamy: Płatny 6-mcy staż z opcją przedłużenia współpracy w wybranym dziale Możliwość poznania struktury firmy poprzez pracę w różnych obszarach naszej działalności, która ułatwi Ci...