Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/1271
OBOWIĄZKI:
Osoby ubiegające się o staż muszą spełniać zasady organizacji staży ze środków EFS dla osób młodych do 29 roku życia (PO WER-IV) na 2020 rok i być zarejestrowane w tutejszym urzędzie pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Rzeszów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Back office specialist with German

Pracodawca: LeasingTeam Professional

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Bieżąca weryfikacja dokumentacji pod kątem poprawności w uzupełnieniu formularzy; Opracowywanie dokumentacji w jęz. niemieckim oraz w jęz. angielskim ; Sporadyczne wyjaśnianie z klientem niejasności występujących w dokumentach; Dbałość o prawidłową kompletacje...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy - Specjalista przygotowania produkcji i zaopatrzenia

Pracodawca: M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Niechcice

3 000 - 3 500 zł/mies., pełny etat, typ umowy: umowa o pracę. W zakresie obowiązków: przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, zbieranie i kompletowanie zamówień, monitoring procesu realizacji zamówień, przygotowywanie planów realizacji produkcji, zamawianie...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze, Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, Organizację wyjazdów biznesowych (rezerwację hoteli, biletów lotniczych), Współpracę z dostawcami...