Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Miejsce pracy: Pułtusk
Numer: StPr/20/0699
OBOWIĄZKI:
prace biurowe, projektowanie, prace w zakresie architektury
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Pułtusk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 610 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Master Data Administrator z jęz. niemieckim

Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Możemy Ci zaoferować: Stabilną formę zatrudnienia (Umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta) Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w standardowych godzinach biurowych, od pon. do pt. Narzędzia niezbędne do pracy Międzynarodowe środowisko pracy, codzienny kontakt z...

Aktywny od: wczoraj

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

kontaktowanie z cudzoziemcami, tworzenie grafik marketingowych, tworzenie wizerunku firmy w sieciach socjalnychWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyJęzyk: angielski, w mowie...

Pracownik administracyjno biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

ZOBACZ WIĘCEJ

lubuskie / Lubsko

wg programu stażuWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: **Obsługa komputera