Sekretarka- staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sekretarka- staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0285
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa programu word,exel
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

English Speaker - virtual assistant

Pracodawca: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

Nasz Klient – międzynarodowa, prestiżowa firma oraz uznany i stabilny pracodawca poszukuje Kandydatów z biegłą znajomością języka angielskiego. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy lub chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia, a języki obce są...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy

Pracodawca: BEL-POL

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Świdnica

Praca stacjonarna w biurze Przygotowywanie ofert handlowych Obsługa dokumentacji  dot. sprzedaży Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych programach Łatwości nawiązywania...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Vice Prezesa Zarządu ds. handlu i marketingu

Pracodawca: Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

  Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za: Opracowywanie raportów i zestawień oraz wsparcie administracyjne, Przygotowywanie analiz i prezentacji, Zarządzanie terminarzem spotkań, Obsługę spotkań biznesowych, Organizację spotkań wewnętrznych...