Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Recepcjonista
Miejsce pracy: Rzepin
Numer: StPr/20/0257
OBOWIĄZKI:

recepcjonista

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Rzepin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: Auto Fus T. Fus Sp.j.

ZOBACZ WIĘCEJ

podlaskie / Białystok

pierwszy profesjonalny kontakt z klientem obsługę centrali telefonicznej dbanie o nienaganny wygląd recepcji zapewnienie płynnego przepływu informacji miedzy personelem przygotowywanie raportów zleconych przez kierownika dbałość o akcesoria w salonie Od kandydata /...

Aktywny od: dzisiaj

Sekretarka medyczna

Pracodawca: BetaMed S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Tarnów

rozliczanie pracy personelu medycznego świadczącego usługi w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu weryfikacja dokumentacji medycznej pod kątem wymogów narzuconych przez Narodowy Fundusz Zdrowia weryfikacja...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. normowania danych produkcyjnych

Pracodawca: Reka Rubber Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Dopiewo

Zadania na stanowisku: bieżące utrzymanie bazy danych oraz sprawdzanie jej spójności i poprawności, definiowanie standardów zarządzania danymi podstawowymi, udział w przekazywaniu i egzekwowaniu prawidłowej realizacji raportów, tworzenie raportów i analiz, udział...