Technik prac biurowych ze znajomoscią języka rosyjskiego i ukraińskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1919
OBOWIĄZKI:

Odczytywanie e-maili w języku rosyjskim i ukraińskim; skanowanie i kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim i ukraińskim; pisanie pism w ww. językach; sporządzanie tabel, wykresów i zestawień.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

znajomość pakietu Office (Word, Power Point, Excel), umiejętność obsługi poczty e-mail oraz urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie