Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1792
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie pozwoleń na pracę dla cudzoziemców, obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowana), wykonywanie poleceń przełożonych, które dotyczą pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Aktywność zawodowa i obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa komputera - biegła znajomość pakietu OFFICE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziana znajomość zagadnien związanych z zatrudnianiem cudzoziemców. [Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W PRACY BIUROWEJ MINIMUM 2 LATA

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie