Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Sobolew
Numer: StPr/20/0527
OBOWIĄZKI:
Obsługa biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w zawodzie, chęć do nauki.

Miejsce pracy:

Sobolew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor ds. Ewidencji Majątku w Wydziale Logistyki, Referacie Ewidencji

Pracodawca: Straż Miejska m.st. Warszawy

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie ewidencji aktywów trwałych Straży Miejskiej m. st. Warszawy , w tym: prowadzenie ewidencji analitycznej w ujęciu ilościowo-wartościowym aktywów trwałych oraz ich klasyfikacja, dokonywanie...

Sprzedawca - Fakturzysta

Pracodawca: Eurocash Serwis

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Tarnów

Na tym stanowisku zapewniamy: umowę o pracę na 1/2 etatu praca zmianowa pon-pt 6-18 co trzecia sobota 6-13 możliwość rozwoju oraz awansu stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przyjazną atmosferę rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:...

Specjalista finansowo-administracyjny

Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Świnoujście

Oferta: Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę Stabilne zatrudnienie Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach, jednocześnie w firmie z niekorporacyjną kulturą organizacyjną Rozwój na samodzielnym stanowisku, dającym...