Asystentka / Asystent Agencji Celnej

Miejsce pracy: Łódź

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Obowiązki:
  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów,
  • Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • Kontakt ze służbami celnymi i Sanepidem,
  • Zakładanie zleceń na usługi celne,
  • Uczestnictwo w rewizji celnej,
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do odprawy celnej,
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • Archiwizacja rozliczonych dokumentów z Agencji Celnej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości,
  • Skrupulatność,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
Korzyści dla Ciebie:
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.