Młodszy Specjalista ds. Obsługi Studentów

Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto jest liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 14/BSP-A/20

Kozminski International Business School

Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjna i udzielnie wsparcia studentom realizującym studia w języku angielskim,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,
  • współorganizacja wydarzeń dla studentów międzynarodowych,
  • współpraca z wykładowcami, także międzynarodowymi,
  • współpraca z prodziekanem danego kierunku,
  • przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
  • wsparcie zespołu przy akredytacjach państwowych i międzynarodowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • kultura osobista i poszanowanie różnic, rzetelność, orientacja na klienta, dokładność i obowiązkowość oraz umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny i socjalny.