Asystent / Asystentka z językiem szwedzkim (K/M)

Baltix.se specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do naszego biura w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane
Obowiązki:
  • Kontakt ze szwedzkimi kontrahentami
  • Organizacja podróży pracowniczych
  • Zdalne wsparcie językowe pracowników przebywających w Szwecji
  • Tłumaczenia
  • Udział w targach branżowych na terenie Szwecji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju – szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli chcesz brać udział również w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę, to prosimy, umieść w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Baltix.se Sp. z o.o. sp.k., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie przyszłej rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem."

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz na naszej stronie http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.