Fakturzystka / Asystent w dziale księgowości

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • wystawianie dokumentów sprzedaży dla kontrahentów krajowych i zagranicznych (faktur VAT, faktur proforma, faktur zaliczkowych, faktur korygujących, itp.),
  • prowadzenie dokumentacji handlowej i magazynowej,
  • obsługa komputerowego systemu sprzedażowego,
  • przygotowywanie zestawień i raportów,
  • realizacje innych bieżących zadań księgowych,
  • dystrybucja faktur: drukowanie lub wysyłanie faktur elektronicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera pakiet MS Office,
  • mile widziana znajomość programu Enova365,
  • dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do uczenia się i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (pełny etat),
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwości awansu,
  • praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30,
  • premie oraz roczne bonusy.