Asystent / Asystentka biura

Phytomedica Polska, jest na rynku od prawie 20 lat, wcześniej jako Almedica i Hamida Pharma. Jesteśmy producentem i dystrybutorem suplementów diety sprzedawanych poprzez hurtownie farmaceutyczne w aptekach i sklepach-zielarsko-medycznych na terenie całego kraju. Prowadzimy działania promocyjno-marketingowe w mediach i aptekach.

Biuro i magazyn Phytomedica Polska znajduje się Warszawa Pyry, ul. Farbiarska 22 (róg Baletowej). Dobry dojaz.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Szukam asystenta/asystentki do pracy na pół etatu w biurze w firmie działającej w branży farmaceutycznej.

Do zadań będzie należeć prowadzenie korespondencji, prowadzenie biura, telefoniczna obsługa klientów / kontrahentów i inne zadania powierzone przez dyrektora.

Wymagania:

Pożądane cechy poszukiwanej osoby to komunikatywność, dobre umiejętności interpersonalnych, pozytywne nastawienie.
Oczekujemy znajomości obsługi komputera (programy biurowe: Word, Excel, Outlook), znajomość internetu. Znajomość języka angielskiego oraz ważne prawo jazdy kart. B mile widziane.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Firmowy telefon komórkowy.
  • Miejsce parkingowe.