Asystent ds. administracji i księgowości

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-1-59444

Dla naszego Klienta - firmy z branży produkcyjnej – w związku z rozwojem centrum w Poznaniu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji

Zadania:
  • weryfikowanie i skanowanie faktur
  • rozliczanie delegacji w systemie
  • obsługa poczty przychodzącej
  • inne czynności administracyjne
Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • dobrej organizacji pracy, samodzielnej i systematycznej
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w środowisku biznesowym będzie dodatkowym atutem
Informacje dodatkowe:
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznym zespole
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”