Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Żary
Numer: StPr/20/0908
OBOWIĄZKI:
Praca w Wydziale Finansowo-Budżetowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych.

Miejsce pracy:

Żary


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Prezesa Zarządu - branża budowlana

Pracodawca: "PROBUDOWA" sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Stanowisko obejmuje ścisłą współpracę z prezesem zarządu oraz działami: realizacji, zamówień materiałowych i sprzętowych, a także firmami podwykonawczymi i brygadami budowlanymi. Oferujemy wdrożenie w zagadnienia związane z realizacją...

Aktywny od: dzisiaj

Trading Sports Assistant [online recruitment]

Pracodawca: Playbook Engineering

ZOBACZ WIĘCEJ

lubuskie /

Job Description The department will be responsible for the production of live betting odds for a number of popular sports. The successful applicant will manage production through algorithmic software, specifically by viewing sporting events and entering key scoring data in...

Aktywny od: dzisiaj

Trading Sports Assistant [online recruitment]

Pracodawca: Playbook Engineering

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie /

Job Description The department will be responsible for the production of live betting odds for a number of popular sports. The successful applicant will manage production through algorithmic software, specifically by viewing sporting events and entering key scoring data in...