Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1620
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie korespondencji firmowej, organizacja spotkań z kontrahentami zagranicznymi, obsługa sprzętów biurowych, rekrutacja wstępna pracowników (cudzoziemców), wyjazdy do kontrahentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

obsługa urządzeń biurowych, komunikatywność

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej