Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 3870471, z dnia 2020-11-11

Intercam Studios Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie videokonferencji międzynarodowych zarówno w języku niemieckim, jak i angielskim

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa obsługa komputera

Oferujemy

  • Wysokie zarobki (od 5000-8000 zł netto)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kartę Fitprofit
  • Dodatkowe bonusy pieniężne dla najlepszych