Rejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Szpital Vratislavia Medica to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. Znajdujemy się we Wrocławiu i specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej oraz kardiologicznej.

Miejsce pracy: Wrocław
Do naszego zespołu szukamy osób, które:
  • autentycznie lubią pracę z klientem,
  • nie boją się pracy z dokumentacją,
  • posiadają umiejętność połączenia życzliwości i empatii z zachowaniem asertywności,
  • wykazują proaktywną postawę i są przyjaźnie usposobione – dla nas ważna jest atmosfera pracy!

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w branży medycznej i kładziesz duży nacisk na rozwój

– to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przejmij odpowiedzialność za kompleksową obsługę pacjentów w tym:
  • kontakt telefoniczny z pacjentem,
  • prace administracyjne i wsparcie zespołu w bieżących potrzebach,
  • współpracę z personelem medycznym i administracyjnym szpitala.

Będziemy wyróżniać się jakością świadczonych usług,

a Twoja praca będzie naszą wizytówką :)

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • zdolności nawiązywania dobrych relacji z pacjentem/klientem - szukamy osób, które lubią pracę z drugim człowiekiem,
  • umiejętności szybkiego uczenia się - oferta naszych usług jest naprawdę bogata, to właśnie TY będziesz udzielać kompleksowej informacji na jej temat,
  • dobrej umiejętności organizacji pracy własnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego - obsługujemy również pacjentów/klientów zagranicznych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie z obszaru rejestracji pacjenta w placówce medycznej.
Co zyskujesz?
  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów:
    • dofinansowania do biletów na mecze i koncerty,
    • karty Multisport,
    • dopłaty do wczasów i kolonii – mamy własny ośrodek nad morzem,
    • świadczeń rzeczowych w okresie świąt,
    • możliwości skorzystania z polisy na życie lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych zasadach finansowania,
    • udział w imprezach integracyjnych,
  • dostęp do biblioteczki Grupy Hasco,
  • różnorodny zakres zadań – w naszym zespole nie ma mowy o nudzie, bo dzielimy się pracą i zastępujemy wzajemnie,
  • sympatyczny zespół współpracowników, dla którego pacjent jest naprawdę najważniejszą osobą w szpitalu.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Vratislavia Medica sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 51-134, przy ul. Lekarskiej 1 i Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. z siedzibą we Wrocławiu 51-131, ul. Żmigrodzka 242E udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”