Pracownik administracyjno-biurowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: PAB/176/ALE

Oferta:

  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju w firmie/ banku o solidnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenia
  • Stawka 17 zł/h brutto
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera (bardzo dobra znajomość Microsoft Excel)
  • Dokładność i sumienność, zdolność organizacji siebie w czasie
  • Umiejętność szybkiej pracy w ramach realizacji powtarzalnych zadań
  • Mile widziana wiedza z zakresu obsługi poczty Office

Zadania:

  • Przygotowywanie plików oraz zestawień
  • Weryfikacja i potwierdzenia otrzymania danych
  • Weryfikacja, uzupełnianie i raportowanie braków dokumentowych
  • Obsługa skrzynki mailowej, poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Pomocnicze prace biurowe

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...

Staż - młodszy referent

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

Pon-Czw 7.30-15.30, Pt 7.30-14.00Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: Biegła obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (MS Office), umiejętność pracy z klientem oraz w zespole, umiejętność właściwej...

Asystentka / Asystent Agencji Celnej

Pracodawca: ROHLIG SUUS Logistics SA

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Obowiązki: Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów, Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie, Kontakt ze służbami celnymi i Sanepidem, Zakładanie zleceń na usługi celne, Uczestnictwo w rewizji celnej,...