Specjakista ds. administracyjnej obsługi inwestycji

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/0963
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej budowy. Obsługa inwestycji na terenie miasta Poznań i w okolicach. Umowa na okres próbny od X/2020 do I/2021. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietu MS Office
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- wykształcenie min średnie - obsługa komputaer, pakietu Office - co najmniej połroczne doswiadczenie w administracyjne obsłudze budowy - znajomość języka rosyjskiego - prawo jazdy kat B - umiejetność pracy w stresie - dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie