Księgowa / Asystentka Księgowej

Ogłoszenie numer: 3866949, z dnia 2020-11-11

Biuro usług księgowych i doradztwa podatkowego poszukuje osoby do pracy w Krakowie na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • wprowadzanie dokumentów klientów do systemu księgowego (faktury zakupu, wyciągi bankowe, polecenia księgowań, rozliczenia zaliczek itp.). Specjalizujemy się w obsłudze spółek z tzw. pełną księgowością (księgi handlowe)
  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji i sprawozdań finansowych
  • aktywne wspieranie innych procesów związanych z obsługą księgową klientów biura rachunkowego

Wymagania

  • wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • pracowitość i sumienność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • chęć pracy i rozwoju w zakresie księgowości

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość systemu księgowego Comarch – Optima
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego i poszerzenia wiedzy w zakresie księgowości i podatków
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość elastycznych godzin pracy