Specjalista ds. Wsparcia technicznego (m/f) z j. niemieckim

PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

 

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

 

Nasz Klient, niemiecka sieć sklepów powstała w 2004 roku. Firma posiada ponad 2000 sklepów całej Europie. Filie przedsiębiorstwa, oferują produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne. W związku z realizacją planów i otwieraniem nowych lokalizacji, poszukujemy kolejnej osoby do centrali w Katowicach do wsparcia Działu Techniczno- Budowlanego.

Specjalista ds. Wsparcia technicznego (m/f) z j. niemieckim
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: SBT/T/KAT

 

ZADANIA I OBOWIĄZKI:
 • Obsługa biurowa Działu Technicznego w siedzibie Centrali naszej sieci w Polsce.
 • Zbieranie danych pochodzących od kierowników projektu i ich opracowywanie dla potrzeb Przełożonych oraz odpowiednich komórek w Siedzibie Głównej naszej firmy w Niemczech.
 • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg informacji pomiędzy Centralą w Polsce a Siedzibą Główną firmy w Niemczech, w odniesieniu do spraw związanych z działem technicznym.
 • Nadzorowanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów, danych pomiędzy Kierownictwem Działu Technicznego a Zarządem Spółki oraz Pracownikami pozostałych działów w Centrali w Polsce.
 • Opracowywanie kalkulacji kosztów inwestycji nowych lokalizacji dla centrali w Polsce i w Niemczech.
 • Przygotowywanie umów z wykonawcami do danej lokalizacji przy zachowaniu standardów wewnętrznych firmy.
 • Komunikowanie z Zarządcami podnajmowanych obiektów handlowych w zakresie uzgodnień technicznych oraz egzekwowania ich od wykonawców Wynajmującego.
 • Komunikowanie z podmiotami zewnętrznymi (dostawcy mediów, wykonawcy, dostawcy materiałów i usług) współpracującymi z naszym Działem Technicznym w zakresie szeroko pojętych negocjacji umów i warunków.
 • Udział w przygotowywaniu do przekazania danej lokalizacji do działu sprzedaży,
 • Kompletowanie i analiza informacji na temat konkurencji na potrzeby przełożonych lub odpowiednich komórek w Głównej Siedzibie firmy w Niemczech,
 • Uczestniczenie w procesie obsługi danych wewnętrznego systemu zarządzania ofertami i lokalizacjami TRADENET.
WYMAGANIA:
 • Biegła, bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
 • Doświadczenie w pracy w branży technicznej lub budowlanej, najlepiej w obszarze administracyjnym
 • Umiejętność sporządzania umów i dokumentów, także w j. niemieckim
 • Zdolności analityczne, dobra organizacja czasu pracy, odporność na presję czasu i stres
 • Mobilność.
OFERUJEMY:
 • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych i rozwijającej na rynku Polski i w innych krajach Europy
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
 • Zdolności i zmysł analityczno- techniczny
 • Umowę o pracę
 • Narzędzia pracy
 • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności i awansu w strukturach
 • Udział w tworzeniu firmy na rynku polskim.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer in Sub Custody team SE

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  Would you like to join client-centric team? We are now looking for (Assistant) Service Operations Officer. This is an opportunity for you to grow and develop in Sub Custody area.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Aktywny od: wczoraj

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik ds. Administracyjnych

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Moszna-Parcela gm. Brwinów

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja i kontrola realizacji międzynarodowych zleceń w obszarze spedycji współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką...